Olja på papper, figurkomposition. Signerad och daterad 1969. Inramad. (17x23)
1 500 SEK | 2021-08-01 12:03 |
1 400 SEK | 2021-08-01 11:59 |
700 SEK | 2021-08-01 10:05 |
550 SEK | 2021-07-31 22:04 |
500 SEK | 2021-07-31 21:41 |
300 SEK | 2021-07-31 17:27 |
100 SEK | Startpris |