Olja på papper, figurscen. Signerad och daterad 1970. Veck. (22x38)
750 SEK | 2021-08-01 11:38 |
700 SEK | 2021-08-01 10:03 |
500 SEK | 2021-07-31 21:40 |
400 SEK | 2021-07-31 00:04 |
350 SEK | 2021-07-30 08:16 |
100 SEK | Startpris |