Blå- samt gröntonat glas. Etikettmärkt, signerad. Undertill med stämplat emblem. (Höjd 20,5)
300 SEK | 2021-07-31 23:30 |
250 SEK | 2021-07-29 23:16 |
150 SEK | 2021-07-30 21:34 |
100 SEK | Startpris |