Furu. Med beslag i järnsmide. Lock med skuren dekor, text och bomärken. Skador, lagningar, lås saknas, maskstungen. (Höjd 38, längd 70, djup 37)
2 100 SEK | 2021-08-01 11:59 |
2 000 SEK | 2021-08-01 10:52 |
1 600 SEK | 2021-08-01 11:08 |
950 SEK | 2021-08-01 10:22 |
600 SEK | 2021-07-31 19:36 |
500 SEK | 2021-07-29 23:16 |
100 SEK | Startpris |