Geometriskt mönster. Monogramsignerad. Skadade fransar, mindre kantskador, fläckar, slitage. (237x168)
4 000 SEK | 2021-08-01 11:59 |
3 800 SEK | 2021-08-01 00:55 |
2 500 SEK | 2021-07-31 08:35 |
1 200 SEK | 2021-07-30 11:39 |
1 100 SEK | 2021-07-30 00:09 |
950 SEK | 2021-07-30 10:22 |
300 SEK | 2021-07-29 20:43 |
150 SEK | 2021-07-29 20:12 |
100 SEK | Startpris |