Delvis förgyllda. En med litet nagg. Smärre förgyllningsslitage och repor. Lådan sliten. (Diameter 10,5)
2 600 SEK | 2021-08-01 12:05 |
2 500 SEK | 2021-08-01 11:59 |
2 100 SEK | 2021-08-01 11:50 |
1 800 SEK | 2021-08-01 10:00 |
1 600 SEK | 2021-07-31 23:23 |
600 SEK | 2021-07-31 13:10 |
550 SEK | 2021-07-31 15:25 |
450 SEK | 2021-07-30 00:10 |
450 SEK | 2021-07-30 19:21 |
250 SEK | 2021-07-29 22:50 |
200 SEK | 2021-07-29 20:18 |
150 SEK | 2021-07-29 19:56 |
100 SEK | 2021-07-29 19:39 |
100 SEK | Startpris |