Lysrelief. A tergo signerad och numrerad, daterad 1965. Fläckar. (45x36)
2 100 SEK | 2021-08-01 12:03 |
2 000 SEK | 2021-08-01 11:46 |
1 100 SEK | 2021-08-01 09:04 |
150 SEK | 2021-08-01 07:52 |
100 SEK | Startpris |