Förgylld mässing. Ytslitage, repor. (Höjd 13,5)
3 800 SEK | 2021-08-01 10:04 |
3 600 SEK | 2021-08-01 11:50 |
2 000 SEK | 2021-08-01 11:09 |
1 800 SEK | 2021-08-01 10:59 |
550 SEK | 2021-07-30 10:13 |
450 SEK | 2021-07-30 01:19 |
350 SEK | 2021-07-29 20:11 |
300 SEK | 2021-07-29 22:48 |
100 SEK | 2021-07-29 19:15 |
100 SEK | Startpris |