Olja på duk, landskap med figurer. Signerad Cousen(?) 1885. (39x49)
750 SEK | 2021-08-01 11:57 |
700 SEK | 2021-07-31 16:51 |
600 SEK | 2021-08-01 11:20 |
500 SEK | 2021-07-31 08:48 |
450 SEK | 2021-07-30 16:55 |
100 SEK | 2021-07-29 21:36 |
100 SEK | Startpris |