Olja på duk, "Naken i brassken". Signerad och daterad 48. (77x65)
2 100 SEK | 2021-08-01 11:59 |
2 000 SEK | 2021-08-01 12:08 |
1 800 SEK | 2021-07-30 15:55 |
1 200 SEK | 2021-07-30 01:31 |
1 000 SEK | 2021-07-29 19:33 |
200 SEK | 2021-07-29 23:11 |
100 SEK | Startpris |