Stomme i mässing. Med förgyllda ornament och porträttmedaljonger. Tre ljuspunkter med slipade kupor. Enstaka prismor med skada, ytslitage, något skeva armar. (Höjd 85)
4 800 SEK | 2021-08-01 08:06 |
4 800 SEK | 2021-08-01 08:58 |
3 200 SEK | 2021-07-31 19:21 |
1 200 SEK | 2021-07-30 13:53 |
600 SEK | 2021-07-30 11:23 |
250 SEK | 2021-07-29 22:57 |
100 SEK | Startpris |