Etsning, "Sappo". Signerad. I plåten daterad 1917. Inramad. Med inköpskvitto från 1980. Bladet gulnat, fläckar. (20,5x18)
6 400 SEK | 2021-08-01 11:46 |
6 200 SEK | 2021-08-01 11:58 |
5 400 SEK | 2021-08-01 10:12 |
5 200 SEK | 2021-08-01 08:08 |
4 000 SEK | 2021-07-31 21:25 |
2 600 SEK | 2021-07-31 11:22 |
2 000 SEK | 2021-07-30 18:28 |
1 500 SEK | 2021-07-30 13:52 |
1 200 SEK | 2021-07-30 09:24 |
700 SEK | 2021-07-30 07:14 |
100 SEK | Startpris |