Bordsknivar 12st, bordsgafflar 12st, bordsskedar 12st, kaffeskedar 11st samt smörknivar 2st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Knivarnas längd 20,5, vikt exklusive knivar 1435g., knivarnas vikt 755g.)
8 600 SEK | 2021-08-01 11:18 |
8 400 SEK | 2021-07-30 18:12 |
7 800 SEK | 2021-07-31 14:30 |
7 000 SEK | 2021-07-29 19:19 |
4 200 SEK | 2021-07-29 21:33 |
100 SEK | Startpris |