Olja på duk, stadsbild. Signerad och daterad 61. (101x73)
10 500 SEK | 2021-08-01 11:51 |
10 000 SEK | 2021-08-01 11:43 |
4 000 SEK | 2021-08-01 10:56 |
2 300 SEK | 2021-08-01 10:41 |
2 000 SEK | 2021-07-31 20:50 |
1 600 SEK | 2021-07-31 20:48 |
1 200 SEK | 2021-07-31 18:28 |
900 SEK | 2021-07-30 19:48 |
250 SEK | 2021-07-30 12:41 |
150 SEK | 2021-07-29 23:04 |
100 SEK | 2021-07-29 21:35 |
100 SEK | Startpris |