Färglitografi, geometrisk komposition. Signerad och numrerad. Daterad 1990. Inramad. (46x59)
850 SEK | 2021-07-31 19:48 |
800 SEK | 2021-07-31 00:02 |
700 SEK | 2021-07-29 21:35 |
650 SEK | 2021-07-29 21:24 |
300 SEK | 2021-07-29 20:08 |
100 SEK | 2021-07-29 19:52 |
100 SEK | Startpris |