Mahogny. Med en låda vardera. Slipad glasskiva. Draghandtag i mässing. Repor, mindre naggar, ett med kantavslag. (Höjd 57, 42x33)
550 SEK | 2021-07-31 12:16 |
500 SEK | 2021-07-31 11:46 |
100 SEK | Startpris |