Mahogny. Med tre lådor. Skiva av huggen sten. Listverk, handtag och beslag i mässing. Nyckel finns. Ställvis något blekt, mindre listskador och listkompletteringar, repor. (Höjd 79, bredd 117, djup 50)
4 400 SEK | 2021-08-01 10:43 |
4 200 SEK | 2021-08-01 11:37 |
3 800 SEK | 2021-08-01 09:01 |
3 600 SEK | 2021-08-01 08:12 |
1 200 SEK | 2021-07-30 11:48 |
1 000 SEK | 2021-07-30 12:02 |
200 SEK | 2021-07-29 22:48 |
200 SEK | 2021-07-29 23:47 |
100 SEK | Startpris |