Mahogny. Med dekorer av mässing. Raka, avsmalnande ben. En låda. Fläckar, ytslitage, enstaka småskador. (Höjd 78, 88x47)
1 900 SEK | 2021-08-01 11:15 |
1 800 SEK | 2021-08-01 11:56 |
1 000 SEK | 2021-08-01 07:59 |
600 SEK | 2021-07-31 23:52 |
400 SEK | 2021-07-31 20:07 |
100 SEK | Startpris |