Svartmålade. Omärkta, färgslitage, repor, ett underrede med fogsläpp. (Höjd 74)
1 400 SEK | 2021-08-01 10:36 |
1 300 SEK | 2021-08-01 09:52 |
950 SEK | 2021-08-01 07:35 |
800 SEK | 2021-07-30 19:50 |
700 SEK | 2021-07-30 21:44 |
600 SEK | 2021-07-30 09:42 |
200 SEK | 2021-07-29 21:51 |
100 SEK | Startpris |