Skiktlimmad bok. Linnecanvas med brun läderklädsel. Brännmärkt. Läderremmar med skador, fläckar, bruksslitage. (Höjd 97)
2 800 SEK | 2021-08-01 11:57 |
2 700 SEK | 2021-08-01 11:59 |
2 200 SEK | 2021-07-31 23:06 |
1 500 SEK | 2021-07-31 21:31 |
1 300 SEK | 2021-07-31 12:15 |
1 000 SEK | 2021-07-31 09:35 |
800 SEK | 2021-07-29 21:36 |
650 SEK | 2021-07-29 18:41 |
500 SEK | 2021-07-29 21:32 |
100 SEK | Startpris |