Förgyllda och bemålade. Textil klädsel. Slitage, färgbortfall, förstärkningar, fläckar. (Höjd 40, 43x43)
4 200 SEK | 2021-07-31 23:06 |
4 000 SEK | 2021-08-01 11:46 |
2 400 SEK | 2021-08-01 09:09 |
1 300 SEK | 2021-07-31 21:28 |
750 SEK | 2021-07-31 12:19 |
350 SEK | 2021-07-30 23:49 |
200 SEK | 2021-07-30 10:05 |
150 SEK | 2021-07-29 20:31 |
100 SEK | 2021-07-29 18:58 |
100 SEK | Startpris |