Bronserad och förgylld. Skiva av marmor. Med dekor av vinrankor, fågel och pärlbård. Tvådelat glas. Färgbortfall, dekorskador, dekorsprickor. (Höjd 204+65, bredd 73-88)
2 100 SEK | 2021-07-29 20:47 |
2 000 SEK | 2021-07-29 20:18 |
100 SEK | Startpris |