Fanerat i rot, valnöt och mahogny. Konturerat krön. Dubbla dörrar, invändigt med två hyllplan, skedhylla samt tre lådor. Nedtill med fyra lådor. Nycklar finns. Omfanerat, sprickor, fanersläpp, ytslitage, märken. (Höjd 221, bredd 140, djup 62)
6 800 SEK | 2021-08-01 09:59 |
6 600 SEK | 2021-08-01 11:29 |
6 000 SEK | 2021-07-31 23:16 |
6 000 SEK | 2021-08-01 09:12 |
4 200 SEK | 2021-07-31 11:03 |
3 400 SEK | 2021-07-31 22:57 |
2 600 SEK | 2021-07-31 14:52 |
550 SEK | 2021-07-29 18:57 |
500 SEK | 2021-07-30 22:45 |
400 SEK | 2021-07-30 10:16 |
300 SEK | 2021-07-29 21:02 |
200 SEK | 2021-07-29 20:30 |
100 SEK | 2021-07-29 18:32 |
100 SEK | Startpris |