Svartmålad, formpressad sits. Kromade ben. Stämplade, mestadels etikettmärkta. Färgslitage, sitsar med små avslag. (Höjd 77)
6 600 SEK | 2021-08-01 12:01 |
6 400 SEK | 2021-08-01 11:59 |
6 000 SEK | 2021-08-01 11:55 |
5 600 SEK | 2021-08-01 11:44 |
4 800 SEK | 2021-08-01 04:12 |
4 600 SEK | 2021-07-31 21:07 |
4 400 SEK | 2021-07-30 12:55 |
4 400 SEK | 2021-07-31 09:35 |
4 000 SEK | 2021-07-30 12:29 |
1 800 SEK | 2021-07-29 21:25 |
1 200 SEK | 2021-07-29 22:02 |
1 000 SEK | 2021-07-29 20:55 |
200 SEK | 2021-07-29 20:48 |
150 SEK | 2021-07-29 20:09 |
100 SEK | Startpris |