Teak. Med benavslut i mässing. Stämplat. Ytslitage, fotavslut med bristningar, repor. (Höjd 58, 125x58)
1 600 SEK | 2021-08-01 11:49 |
1 500 SEK | 2021-08-01 12:00 |
1 100 SEK | 2021-07-31 14:50 |
1 000 SEK | 2021-07-31 11:49 |
500 SEK | 2021-07-31 11:44 |
150 SEK | 2021-07-30 11:11 |
100 SEK | Startpris |