Vitlackad skiva. Löstagbara, kromade ben. Stämplat, etikettmärkt. Skiva med repor, fläckar och märken. (Höjd 70, 240x118)
15 000 SEK | 2021-08-01 08:07 |
14 500 SEK | 2021-07-31 22:29 |
3 200 SEK | 2021-07-29 22:49 |
650 SEK | 2021-07-29 21:42 |
100 SEK | Startpris |