Armlän och ryggbricka med skuren pärlbård. Krön och sarg med skuren blomdekor och rosett. Kannelerade ben. Ett armstödsfäste med lagning. Klädsel med skador. (Höjd 94)
23 500 SEK | 2021-08-01 11:56 |
23 000 SEK | 2021-08-01 11:59 |
17 500 SEK | 2021-08-01 10:43 |
13 500 SEK | 2021-08-01 09:54 |
12 500 SEK | 2021-08-01 09:53 |
12 000 SEK | 2021-08-01 09:11 |
10 000 SEK | 2021-08-01 08:47 |
6 800 SEK | 2021-07-31 20:22 |
6 400 SEK | 2021-07-31 16:11 |
5 800 SEK | 2021-07-31 13:46 |
5 600 SEK | 2021-07-30 14:55 |
5 200 SEK | 2021-07-31 10:07 |
4 200 SEK | 2021-07-30 22:07 |
3 600 SEK | 2021-07-30 18:43 |
1 000 SEK | 2021-07-29 19:55 |
450 SEK | 2021-07-30 00:19 |
100 SEK | Startpris |