Teak. Underrede i ek. Med två utdragbara skivor à 60cm. Omärkt. Ett ben med lagning. Ytslitage, märken. (Höjd 72, 160x101)
8 600 SEK | 2021-08-01 11:16 |
8 600 SEK | 2021-08-01 12:00 |
7 800 SEK | 2021-08-01 11:31 |
4 200 SEK | 2021-07-31 18:40 |
4 000 SEK | 2021-07-31 17:08 |
3 800 SEK | 2021-07-31 11:11 |
3 600 SEK | 2021-07-31 00:57 |
2 600 SEK | 2021-07-31 09:34 |
2 400 SEK | 2021-07-30 10:33 |
1 100 SEK | 2021-07-29 21:28 |
800 SEK | 2021-07-29 23:55 |
700 SEK | 2021-07-29 22:55 |
600 SEK | 2021-07-29 22:02 |
500 SEK | 2021-07-29 20:54 |
100 SEK | Startpris |