Olja på papper, komposition. Signerad och daterad 1971. Inramad. Ram med mindre dekorskador. (27x39)
850 SEK | 2021-08-01 11:38 |
800 SEK | 2021-08-01 11:49 |
700 SEK | 2021-08-01 09:59 |
550 SEK | 2021-07-31 20:46 |
500 SEK | 2021-07-30 08:12 |
300 SEK | 2021-07-29 21:58 |
100 SEK | Startpris |