Skuren ek. Föreställande mansfigur med stav och klot. På sockel. Lagningar, avslag, ställvis hårt maskstungen, slitage. (Höjd 37)
600 SEK | 2021-08-01 12:00 |
550 SEK | 2021-08-01 11:46 |
400 SEK | 2021-07-31 17:01 |
350 SEK | 2021-07-31 22:26 |
250 SEK | 2021-07-29 20:44 |
250 SEK | 2021-07-29 21:47 |
150 SEK | 2021-07-29 20:51 |
100 SEK | Startpris |