Träskuren och bemålad figur, man med käpp. Signerad och daterad 2003. (Höjd 26)
2 500 SEK | 2021-08-01 11:57 |
2 400 SEK | 2021-08-01 11:56 |
2 300 SEK | 2021-07-31 20:51 |
2 000 SEK | 2021-07-30 07:22 |
200 SEK | 2021-07-30 01:34 |
150 SEK | 2021-07-29 23:44 |
100 SEK | 2021-07-29 22:56 |
100 SEK | Startpris |