Färglitografi, "Dalälven I". Signerad och daterad 1988. Numrerad. Inramad. (34x30)
2 500 SEK | 2021-08-01 11:53 |
2 400 SEK | 2021-08-01 11:44 |
2 300 SEK | 2021-08-01 11:49 |
1 800 SEK | 2021-07-31 23:34 |
750 SEK | 2021-07-29 21:58 |
600 SEK | 2021-07-29 22:06 |
500 SEK | 2021-07-29 21:28 |
100 SEK | Startpris |