Olja på pannå, motiv från Falu gruva. Signerad. (26x35)
2 100 SEK | 2021-08-01 11:56 |
2 000 SEK | 2021-08-01 09:41 |
1 800 SEK | 2021-08-01 08:48 |
1 300 SEK | 2021-07-31 12:58 |
300 SEK | 2021-07-30 09:42 |
200 SEK | 2021-07-29 20:48 |
150 SEK | 2021-07-29 21:24 |
100 SEK | Startpris |