Träskuren och bemålad figur, man i rock. Signerad och daterad 2002. (Höjd 27)
2 500 SEK | 2021-08-01 11:56 |
2 500 SEK | 2021-08-01 11:59 |
2 300 SEK | 2021-07-31 20:51 |
2 000 SEK | 2021-07-30 07:21 |
2 000 SEK | 2021-07-30 18:43 |
100 SEK | 2021-07-29 23:18 |
100 SEK | Startpris |