Mässing. Balusterformad, svarvad pipa. Undertill stämplad. Ytslitage, pipan fastlödd. (Höjd 17)
500 SEK | 2021-08-01 09:18 |
450 SEK | 2021-08-01 09:55 |
350 SEK | 2021-07-30 13:05 |
250 SEK | 2021-07-31 23:23 |
100 SEK | 2021-07-29 23:04 |
100 SEK | Startpris |