Olja på duk, insjölandskap. Signerad och daterad 1899. Dukhål. (76x99)
2 300 SEK | 2021-08-01 11:43 |
2 200 SEK | 2021-08-01 11:19 |
2 100 SEK | 2021-08-01 10:32 |
700 SEK | 2021-08-01 09:39 |
450 SEK | 2021-07-30 10:31 |
400 SEK | 2021-07-31 10:37 |
100 SEK | Startpris |