Olja på duk, poserande kvinna. Osignerad. Dukhål och dukrevor, stötmärken. (45x65)
2 100 SEK | 2021-08-01 12:04 |
2 000 SEK | 2021-08-01 12:03 |
1 800 SEK | 2021-08-01 11:59 |
1 600 SEK | 2021-08-01 09:18 |
900 SEK | 2021-07-30 19:36 |
750 SEK | 2021-07-31 21:15 |
600 SEK | 2021-07-31 08:45 |
350 SEK | 2021-07-30 18:42 |
300 SEK | 2021-07-30 10:18 |
250 SEK | 2021-07-30 10:04 |
150 SEK | 2021-07-29 22:47 |
100 SEK | 2021-07-29 19:41 |
100 SEK | Startpris |