Färglitografi, pappersfigur. Signerad och numrerad. Inramad. (76x56)
2 000 SEK | 2021-07-29 21:43 |
1 900 SEK | 2021-07-30 11:24 |
1 300 SEK | 2021-07-30 10:10 |
500 SEK | 2021-07-29 21:27 |
400 SEK | 2021-07-29 20:44 |
100 SEK | Startpris |