Tekoppar 10st, tefat 12st, kaffekoppar 5st, kaffefat 10st, assietter 14st, tillbringare, tekanna, sockerskål samt gräddkanna. Varierande ålder och modeller. Repor, krackelering, bl.a. med missfärgning och naggar. (Tekopparnas höjd 6, diameter 10)
1 700 SEK | 2021-08-01 07:20 |
1 600 SEK | 2021-08-01 07:16 |
800 SEK | 2021-07-31 16:14 |
700 SEK | 2021-07-30 18:24 |
300 SEK | 2021-07-29 21:15 |
250 SEK | 2021-07-30 10:03 |
100 SEK | Startpris |