Förgylld. Med dekor av roccailer, snäckformationer och blomster. Tvådelat, delvis fasettslipat, kvicksilverfolierat glas, varav det övre original. Dekorsprickor, förgylningsslitage, nötningar. (Höjd 138, bredd 58)
14 000 SEK | 2021-08-01 11:50 |
13 500 SEK | 2021-08-01 10:48 |
10 500 SEK | 2021-08-01 11:02 |
7 600 SEK | 2021-08-01 10:54 |
7 200 SEK | 2021-07-31 23:29 |
4 000 SEK | 2021-08-01 07:23 |
3 400 SEK | 2021-07-30 19:41 |
3 200 SEK | 2021-07-30 10:12 |
2 300 SEK | 2021-07-30 08:54 |
1 400 SEK | 2021-07-29 23:33 |
1 200 SEK | 2021-07-29 18:51 |
10 SEK | 2021-08-01 11:59 |
100 SEK | Startpris |