Geometriskt mönster. Fransskador, bruksslitage, mindre fläckar. (233x167)
4 000 SEK | 2021-08-01 11:37 |
3 800 SEK | 2021-08-01 11:40 |
3 400 SEK | 2021-08-01 09:18 |
3 200 SEK | 2021-08-01 02:46 |
2 400 SEK | 2021-08-01 00:53 |
1 900 SEK | 2021-07-31 14:19 |
1 800 SEK | 2021-07-30 15:55 |
1 200 SEK | 2021-07-30 11:39 |
1 100 SEK | 2021-07-30 00:09 |
1 100 SEK | 2021-07-30 00:11 |
500 SEK | 2021-07-29 20:50 |
300 SEK | 2021-07-29 20:49 |
150 SEK | 2021-07-29 20:14 |
100 SEK | Startpris |