Mattallrikar 6st, förrättstallrikar 6st, djupa tallrikar 6st samt assietter 6st. Bruksslitage, bl.a. med repor och smärre missfärgningar, några delar med nagg. (Största diameter 24)
650 SEK | 2021-08-01 11:10 |
600 SEK | 2021-08-01 08:04 |
550 SEK | 2021-07-31 07:50 |
500 SEK | 2021-07-30 22:47 |
450 SEK | 2021-07-30 22:03 |
400 SEK | 2021-07-30 09:19 |
200 SEK | 2021-07-29 21:50 |
150 SEK | 2021-07-29 23:50 |
100 SEK | Startpris |