Olja på duk, hästekipage. Otydligt signerad. I samtida ram. Fernissad, krackelering. (21x28)
1 300 SEK | 2021-07-30 15:17 |
1 200 SEK | 2021-07-31 11:41 |
700 SEK | 2021-07-31 08:44 |
400 SEK | 2021-07-31 00:22 |
200 SEK | 2021-07-29 21:35 |
100 SEK | 2021-07-29 19:57 |
100 SEK | Startpris |