Furu. Sprickor, slitage, avslag, bl.a. med lagningar. (Längd 105-114)
400 SEK | 2021-08-01 10:30 |
350 SEK | 2021-07-31 22:53 |
250 SEK | 2021-07-31 10:54 |
100 SEK | Startpris |