Vitmetall. Stämplad. Ytslitage, fläckar. (Höjd 14)
750 SEK | 2021-08-01 11:51 |
700 SEK | 2021-08-01 11:54 |
600 SEK | 2021-08-01 07:59 |
450 SEK | 2021-07-31 19:46 |
400 SEK | 2021-07-29 22:46 |
300 SEK | 2021-07-30 15:44 |
200 SEK | 2021-07-29 21:30 |
100 SEK | 2021-07-29 19:10 |
100 SEK | Startpris |