Olja på duk, Motiv från Vitemölle i Skåne. Signerat och daterat 47. Krackelering, ställvis med färgsprickor. (52x63)
850 SEK | 2021-07-30 09:29 |
800 SEK | 2021-07-31 23:21 |
400 SEK | 2021-07-29 19:33 |
100 SEK | Startpris |