Bordsgafflar 8st, bordsskedar 8st, bordsknivar 8st, smörgåsgaffel samt såsslevar 2st. Knivarna med rostfria blad. Slitage, repor, graverat monogram. (Vikt exklusive knivar 809g., knivarnas vikt 531g.)
4 800 SEK | 2021-07-30 18:24 |
4 600 SEK | 2021-07-31 14:42 |
3 800 SEK | 2021-07-29 19:24 |
150 SEK | 2021-07-30 15:37 |
100 SEK | Startpris |