Skor, 17/1800-tal. Skinnskrapa, daterad 1742. Mangelbräde, daterat 1731. Vattenflaska, m.m. Slitage, skador.
1 400 SEK | 2021-07-30 08:25 |
1 300 SEK | 2021-08-01 03:45 |
650 SEK | 2021-07-31 13:06 |
450 SEK | 2021-07-30 08:04 |
350 SEK | 2021-07-29 23:59 |
300 SEK | 2021-07-29 22:40 |
200 SEK | 2021-07-29 21:28 |
100 SEK | 2021-07-29 19:12 |
100 SEK | Startpris |