Mahogny. Förnicklade detaljer. Lockets kant med skador. Slitage. (Höjd 60)
650 SEK | 2021-08-01 10:34 |
600 SEK | 2021-08-01 07:56 |
300 SEK | 2021-07-31 20:16 |
250 SEK | 2021-07-30 12:05 |
200 SEK | 2021-07-30 11:28 |
150 SEK | 2021-07-30 09:45 |
100 SEK | Startpris |