Blybergsporfyr. Fot och fäste sannolikt av silver, stämplat IW. Kantnaggar. (Höjd 4, diameter 6,5)
3 600 SEK | 2021-07-31 13:09 |
3 400 SEK | 2021-08-01 11:59 |
2 000 SEK | 2021-07-30 21:18 |
1 500 SEK | 2021-07-29 23:19 |
1 400 SEK | 2021-07-30 00:53 |
1 200 SEK | 2021-07-29 23:16 |
1 100 SEK | 2021-07-29 22:44 |
950 SEK | 2021-07-29 22:40 |
850 SEK | 2021-07-29 22:11 |
650 SEK | 2021-07-29 18:50 |
100 SEK | Startpris |